Menu
Alışveriş Sepetiniz
300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava

İptal İade Politikası

www.yedekparcadepom.com üzerinden almış olduğunuz hizmet veya ürünleri aşağıdaki şart ve koşullarda iade edebilirsiniz.

İş bu "İade Politikası" Satıcı (bu süreçten sonra www.yedekparcadepom.com olarak anılacaktır) ve Müşteri (bu süreçten sonra "ALICI" olarak anılacaktır) arasında geçerlidir.

ALICI, sözleşme konusu ürürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 14 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www.yedekparcadepom.com'a faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün www.yedekparcadepom.com'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa şair yasal yükümlülükler iade edilemez. 

İade işleminizle ilgili destek bölümümüzü 0532 642 4026 numaralı telefondan arayarak veya info@bashanotomotiv.com.tr veya info@yedekparcadepom.com adresi üzerinden e-mail atarak bilgi verebilirsiniz.

İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirildikten sonra iadeniz uygun görülmesi halinde iadeniz gerçekleştiğinde size bilgi verilecektir. İade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturasıyla paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu hasar görmemiş haliyle www.yedekparcadepom.com'un doğru adresini içerecek şekilde geri göndermeniz gerekmektedir.

Ürün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İade/değişim talebiyle gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir. Ürünleri herhangi bir kargo firması ile www.yedekparcadepom.com'un Gülsan Sanayi Sitesi Yenimahalle, Vatan Cd. No:11 / İlkadım / SAMSUN adresine "karşı ödemeli" olarak gönderebilirsiniz. Satılan ürünlerin stoku sınırlı sayıda olduğundan değişim taahhüdü verilememektedir. Değişim yapılamadığı takdirde iade süreci başlatılacaktır.

İade kargonuzwww.yedekparcadepom.com'un iade adresine (Gülsan Sanayi Sitesi Yenimahalle, Vatan Cd. No:11 / İlkadım / SAMSUN) ulaştıktan sonra ürün bedeli 10 işgünü içerisinde, Kredi Kartınıza veya Havale/EFT yapmış iseniz hesabınıza iade edilmektedir. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanıza bağlı olarak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi taksitli olarak  yansıtılabilmektedir. İadenizin ekstrenize yansıması bankanıza bağlı değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartı yansımasında gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi almanız gerekmektedir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlı olup www.yedekparcadepom.com'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

www.yedekparcadepom.com firması www.yedekparcadepom.com internet sayfası üzerinden yapılan alışverişlerde, siparişinizi teslim aldıktan sonra 14 gün içerisindeki iade/değişim işlemleri internet depomuz üzerinden gerçekleştirilmektedir. Siparişinizi aldıktan 14 gün sonraki değişim talepleriniz için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz: E-mail: info@bashanotomotiv.com.tr   Tel: 0532 642 40 26

Özel Koşullar:

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız önemlidir. Kontrol ettikten sonra herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde paketi teslim almayıp kargo yetkilisine bildirerek kargo şirket tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

ALICI ürünü teslim aldığı andaki durumu ile iade etmekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürün ambalajı açılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmalıdır.

Ürün iadesi, ancak, varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarları, ambalajları hasarsız ve tam olarak, orijinal paketleri ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır.

Ürünü İade eden ALICI bu şartları kabul etmiş sayılır.


Bu sözleşme şartlarında olabilecek her türlü anlaşmazlıklarda Samsun mahkeme ve icra dairelerinin yetkili olacağını taraflar kabul ederler.

* Üstteki garanti ve iade şartları sadece internet üzerinden gerçekleştirilen satışlar için geçerlidir.